Універсальний класичний діспенсер для туалетних кімнат із середньою прохідністю. Велика ємність діспенсена скорочує час обслуговування та гарантує постійну наявність паперу. Диспенсери Tork Elevation мають функціональний сучасний дизайн, який надовго залишає у гостей приємне враження.
Велика ємність диспенсера зводить необхідність обслуговування до мінімуму
Оглядове віконце дозволяє контролювати наявність паперу
Функція частково використаного рулону Stub Roll дозволяє заощадити до 35 м-коду паперу!
Стопор рулону запобігає перевитраті паперу та усуває шум при прокручуванні рулону
Посилені скловолоконні зубці для зручного відриву паперу, у тому числі без перфорації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 43.7 см |
| Глибина | 13.3 см |
| Загальне | |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Тип диспенсера | Професійний |
| Спосіб відкривання замка | Ключем |
| Форма | Напівкругла |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип керування | Механічне |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Поверхня | Глянсова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 295,26 ₴

