-7%

Диспенсер для туалетного паперу T9 з центр.витяжкой TORK SmartOne
2 290,68 ₴
2 130,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: 681000
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tork SmartOne® диспенсер для туалетного паперу в міні-рулонах - сучасна та ефективна система, яка підходить для жорстких умов експлуатації в туалетних кімнатах з високою відвідуваністю. Полистовая подача допомагає скоротити витрату паперу до 40% в порівнянні традиційними диспенсерами для туалетного паперу в великих рулонах. Диспенсери Tork серії Elevation мають функціональний сучасний дизайн, який надовго залишає у гостей приємне враження.
Полистовая подача дозволяє зменшити витрату паперу на 40%
Гігієнічне рішення, оскільки відвідувачі стосуються тільки рушники, яке використовують
Велика ємність диспенсера скорочує час обслуговування і гарантує постійну наявність паперу
Міцний диспенсер оснащений металевим ключем і замком, що запобігає крадіжці рулонів
Компактний, не займає багато місця, підходить для невеликих туалетних кімнат
Клас: Професійні
Управління: Механічне
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Розміри, мм: 219х219х156
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.6 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Поверхня | Глянцева |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 15.6 см |
| Ширина | 21.9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130,33 ₴
