-7%

Папір для протирання TORK Advanced білий двошаровий 340 м 34х36.9 см 1000 листів
3 028,50 ₴/рулон
2 816,50 ₴/рулон
- Готово до відправки
- Код: 130060
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найточніший папір, який використовують для універсального використання, ефективно поглинає вологу й вологу. Папір якості QuickDry має вищий рівень всотування і краще зберігає міцність у вологому стані, ніж звичайний папір.
Суперпрості/ освіжувача якості QuickDry.
Для універсального використання використовують більшість поверхонь.
До того ж олія й вода добре вбираються.
Простість у вологому стані.
Ручка Tork Easy HandlingTM E-handle дозволяє персоналу, зайнятому прибирання, без особливих зусиль переносити рулони паперу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Довжина листа | 34 мм |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 1000 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Колір | Білий |
| Ширина листа | 36.9 мм |
| Загальне | |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Тиснення | True |
| Діаметр гільзи | 7.1 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 39 мм |
| Кількість метрів у рулоні | 340 м |
| Тип паперових рушників | Рулонні на гільзі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 816,50 ₴/рулон
