
Диспенсер для рушників TORK Н1 білий + М'які двошарові рушники 400 листів
7 960,01 ₴/комплект
7 562,01 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 551000_290016
Диспенсер для рушників TORK Н1 у рулонах серії Elevation - економічна система для туалетних кімнат із середньою та високою прохідністю. Диспенсери Tork Elevation мають функціональний сучасний дизайн, який надовго залишає у гостей приємне враження. Найкомпактніший Диспенсер для рулонних рушників Колірний індикатор витрати рулону: найзручніший контроль наявності рушників.
М'які рушники Tork Matic якості Premium з гарним тисненням у формі блакитних листів відмінно підходять для туалетних кімнат преміум-класу. Рушники QuickDry™ мають більш високу міцність і краще зберігають міцність у вологому стані в порівнянні зі звичайними паперовими рушниками. Вони прості в обслуговуванні та оптимальні для туалетних кімнат з великою кількістю відвідувачів. Полістовий відбір дозволяє заощаджувати час і контролювати витрати рушників. Рушники QuickDry™ мають більш високу міцність і краще зберігають міцність у вологому стані в порівнянні зі звичайними паперовими рушниками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Колір | Білий |
| Вага | 3.1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 33.7 см |
| Висота | 37.2 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Тип диспенсера | Професійний |
| Спосіб відкривання замка | Ключем |
| Глибина | 20.3 см |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип керування | Механічне |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Поверхня | Глянсова |
- Ціна: 7 562,01 ₴/комплект








