Легкий та компактний світлодіодний ліхтарик Scangrip Matchpen ідеально підходить для інспекції автомобіля. Має хороші властивості кольору і особливо зручний для виявлення подряпин, голограм та інших дефектів лакофарбового покриття. Має функцію налаштування фокусування для створення спрямованого світлового потоку від 10° до 70°.
Scangrip Matchpen виконаний з міцного алюмінієвого сплаву та оснащений скляною лінзою, стійкою до дії розчинників. Завдяки тонкому корпусу та вбудованому затиску ліхтарик зручно носити із собою, і в потрібний момент він завжди поряд. Поставляється із двома батареями AAA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scangrip |
| Країна виробник | Данія |
| Час роботи | 2 годин |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 148 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Світловий потік | 100 лм |
| Тип заряду | USB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Загальне | |
| Вага | 110 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 602,87 ₴

