Scangrip Flash Pen – ручний інспекційний ліхтарик на батарейках. Оснащений функцією фокусування світлового променя та забезпечує світловий потік 100 люмен. Промінь світла долає відстань до 7.5 метрів. Комплектується двома батареями ААА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scangrip |
| Країна виробник | Данія |
| Час роботи | 6 годин |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 175 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Світловий потік | 100 лм |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Дальність світлового променя | 75 м |
| Загальне | |
| Вага | 60 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 819,29 ₴

