-7%

Tork Xpress міні-диспенсер для листових рушників додавання Multifold. Білий (552100)
2 668,20 ₴
2 481,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: 552100
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для використання з вузькопанельними рушниками, складеними подвійним зигзагом; тільки для рушників шириною до 21 см. Рушник при відборі розгортається повністю, що скорочує витрату паперу. Ультратонкий дизайн - підходить для туалетних кімнат будь-якої площі. Диспенсери Tork Elevation мають функціональний сучасний дизайн надовго залишає у гостей приємне враження.
Полістовий відбір дозволяє знизити вартість експлуатації та утворення відходів
Забезпечує дотримання гігієни рук
Рушники легко поповнювати — папір ніколи не скінчиться несподівано
Легке обслуговування завдяки захисту від переповнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30.2 см |
| Глибина | 10.1 см |
| Загальне | |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Тип диспенсера | Професійний |
| Спосіб відкривання замка | Ключем |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип керування | Механічне |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Поверхня | Глянсова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 481,42 ₴
