Настільний диспенсер для серветок Tork Xpressnap® підходить для ресторанів будь-якого типу. При невеликій кількості відвідувачів може використовуватися також на лінії роздачі. Забезпечує полистовий відбір серветок, підвищуючи рівень гігієни і значно знижуючи витрату серветок порівняно з традиційними диспенсерними системами. вписатися практично в будь-який інтер'єр, представлений також в елегантному чорному кольорі.
Передбачає мінімум обслуговування: заправка займає лише кілька секунд, можлива дозаправка у процесі використання
Передбачені два віконця для реклами — використовуйте їх для привернення уваги гостей до новинок, акцій та пропозицій
Виготовлений із міцних та надійних матеріалів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.63 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15.5 см |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 20.1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 271,76 ₴

