Настінне кріплення для переносного диспенсера Tork міні для рушників з ЦВ M1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.05 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9.7 см |
| Ширина | 16.1 см |
| Глибина | 1.2 см |
| Загальне | |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип диспенсера | Настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169,56 ₴

