Сучасний дизайн, гладка поверхня і чіткі лінії - диспенсер бездоганно впишеться в інтер'єр вашої туалетної кімнати. Диспенсери серії Image Design виробляють вишукане враження і підкреслюють стильний інтер'єр. Поверхня з нержавіючої сталі із захисним покриттям, на якому не залишаються відбитки, завжди відмінно виглядає і не мажеться.
Сучасна бездоганна конструкція - справляє приємне враження на гостей
Високотехнологічне рішення - активується датчиком
Безконтактний, з перевіреною і зручною конструкцією, сертифікованої сторонньою організацією, забезпечує оптимальну гігієну рук всіх відвідувачів туалетної кімнати
Доведене зручність обслуговування і економія часу на перезаправку
Світловий індикатор витрати мила підкаже, коли потрібно замінити картридж
Працює на чотирьох алкалінових батарейках типу С (LR14). Купуйте тільки батарейки високої потужності (для моторів, іграшок і т.д.) відомого бренду
Перевірте дату закінчення терміну придатності батарейки і завжди встановлюйте відразу 4 (чотири) нові батарейки одночасно
Якщо в диспенсері немає мила більше тижня, батарейки слід витягти, щоб збільшити ресурс їх служби
Клас: Професійні
Управління: Автомат / сенсорне
Матеріал корпусу: Метал, Пластик
Розміри, мм: 116x278x130
Обсяг, л: 1
Дозатор не комплектується змінним картриджем мила, його можна придбати в розділі "Миючі та дезінфікуючі засоби".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.9 кг |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Поверхня | Матова |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.8 см |
| Глибина | 13 см |
| Ширина | 11.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
| Загальне | |
| Призначення диспенсера | Для мыла-пены |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 856,97 ₴

