Диспенсер для мила-піни Tork з сенсором Intuition ™ серії Elevation Design подарує вашим гостям неповторне відчуття комфорту. Може використовуватися для самих різних засобів догляду за шкірою в герметичних картриджах. Безконтактна подача мила оберігає від поширення бактерій. Диспенсери серії Tork Elevation - це унікальне поєднання дизайну і функціональності; кращі в своєму класі диспенсери на кожен день.
Простий в обслуговуванні: світлодіодний покажчик рівня сигналізує про потребу в перезаправке
Заправка змінного картриджа займає всього кілька секунд
Диспенсер працює на 4 (чотирьох) алкалінових батарейках типу C (LR14) відомого бренду. Алкалінові батарейки оптимально підходять для потужних приладів / моторів / іграшок
Перевірте дату закінчення терміну придатності батарейки і завжди встановлюйте відразу 4 (чотири) батарейки одночасно
Якщо в диспенсер не завантажуються рушники більше тижня, батарейки слід витягти, щоб збільшити ресурс світлодіодної лампи
Клас: Професійні
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри, мм: 132х278х130
Обсяг, л: 1
Дозатор не комплектується змінним картриджем мила, його можна придбати в розділі "Миючі та дезінфікуючі засоби".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.8 см |
| Глибина | 13 см |
| Ширина | 11.3 см |
| Загальне | |
| Призначення диспенсера | Для мыла-пены |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 300,75 ₴

