-7%

Сенсорний диспенсер для рушників H1 TORK Image Design
23 183,03 ₴
21 560,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: 460001
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диспенсер для рушників в рулонах Tork Matic® з сенсором Intuition™ серії Image Design подарує вашим гостям неповторні відчуття комфорту і розкоші. Елегантна туалетна кімната надає таке ж сильне враження на гостей і так само важлива для вашого іміджу, як і зона ресепшен. Безконтактний полистовой відбір скорочує витрати електроенергії і підвищує рівень гігієни. Диспенсери серії Tork Image Design - це вишукані диспенсери з шірокімім функціональними можливостями.
Довжину рушники можна регулюватися відповідно до ваших потреб.
Безконтактний полистовой відбір скорочує витрати електроенергії і підвищує рівень гігієни.
Зручність обслуговування завдяки світловим індикаторами витрати картриджа і заряду батареї.
Надійна робота і інтуїтивне обслуговування дарують комфорт вашим гостям
Працює на трьох алкалінових батарейках типу D (LR20). Купуйте тільки батарейки високої потужності (для моторів, іграшок і т.д.) відомого бренду.
Перевірте дату закінчення терміну придатності батарейки і завжди встановлюйте відразу 3 (три) нові батарейки одночасно.
Якщо в диспенсері немає мила більше тижня, батарейки слід витягти, щоб збільшити ресурс їх служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 4 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Нержавіючий метал |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Поверхня | Матова |
| Спосіб відкривання замку | Ключем/Кнопкою |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37.3 см |
| Глибина | 20.4 см |
| Ширина | 34.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 560,21 ₴
