-7%

Переносний диспенсер для паперових рушників M4 TORK Reflex
3 141,69 ₴
2 921,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 473186
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переносний диспенсер Tork® Reflex ™ з Полістової відбором для рулонів з центральною витяжкою - це рішення, яке завжди під рукою. Диспенсер простий у використанні, гігієнічний і надійний. Полистовой відбір знижує витрату матеріалу до 37% в порівнянні з системою Tork® з центральною витяжкою. Ідеально підходить для використання в сфері гостинності, клінінгу та інших мобільних середовищ. Завдяки міцній ручці диспенсер легко носити з собою або вішати на візок.
Ви торкаєтеся тільки того листа, який берете, що знижує ризик перехресного зараження
Міцна конструкція, що витримує найсуворіші умови
Повністю закритий рулон, що забезпечує захист від бризок і бруду
Індикатор витрати для своєчасної перезаправлення ніколи не залишить вас без паперу
Клас: Професійні
Управління: Механічне
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Розміри, мм: 222х278х236
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 1.6 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 23.6 см |
| Ширина | 26.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 921,77 ₴
