-7%

Настільний диспенсер для лист. рушників H2 TORK Xpress Multifold білий
3 839,13 ₴
3 570,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: 552200
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний диспенсер Tork Xpress® для листових рушників складання Multifold серії Elevation - це прекрасна альтернатива стопках махрових серветок на вашій раковині. Диспенсери Tork серії Elevation - це унікальне поєднання дизайну і функціональності, кращі в своєму класі диспенсери на кожен день.
Компактний, ідеально підходить для невеликих приміщень з обмеженим простором або неможливістю стаціонарної установки
Красивий і більш гігієнічний, ніж паперові рушники в стопках
Полистовой відбір для зниження витрати і поліпшення гігієни
Клас: Професійні
Управління: Механічне
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Розміри, мм: 218х323х116
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 1.4 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21.8 см |
| Ширина | 32.3 см |
| Загальне | |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Тип диспенсера | Професійний |
| Спосіб відкривання замка | Ключем |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип керування | Механічне |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Поверхня | Глянсова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 11.6 см |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570,39 ₴
