Диспенсери серії Tork Image Design мають унікальні характеристики:
Поєднання нержавіючої сталі і пластика забезпечує надійність і легкість диспенсеров
На поверхні не залишається відбитків пальців і мильних розводів
Два режиму роботи замка: закривається на ключ або працює як кнопка
Оглядові віконця для швидкого контролю наявності витратного матеріалу
Найвищий рівень гігієни завдяки одноразовим картриджам
Економічна витрата - одна порція становить 0,4 мл мила-піни
У диспенсерах є можливість закріпити візитну картку
Диспенсер схвалений шведської асоціацією ревматологів - доведена простота і комфорт використання
Клас: Професійні
Управління: Механічне
Матеріал корпусу: Метал, Пластик
Розміри, мм: 106х289х107
Обсяг, л: 1
Дозатор не комплектується змінним картриджем мила, його можна придбати в розділі "Миючі та дезінфікуючі засоби".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.5 кг |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28.9 см |
| Глибина | 10.7 см |
| Ширина | 10.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
| Загальне | |
| Призначення диспенсера | Для мыла-пены |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 701,56 ₴

