Диспенсер Tork® з центральною витяжкою серії Elevation - універсальне рішення для тих випадків, коли необхідні і протирання рук, і обробка поверхонь. Ідеальний для місць з обмеженою площею. Диспенсери серії Elevation мають функціональний і сучасний дизайн.
Відбір листів однією рукою гарантує простоту в використанні
Ризик перехресного зараження нижче, тому що користувачі стосуються тільки листа, який використовують
Більш гігієнічне рішення завдяки зручності в очищенні
Універсальний запірний механізм попереджає несанкціоноване використання
Клас: Професійні
Управління: Механічне
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Розміри, мм: 360х239х227
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 1.4 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Поверхня | Глянцева |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 22.7 см |
| Ширина | 23.9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 165,46 ₴

