Міцний, переносний міні-диспенсер для рушників M1 TORK Performance 658002 з центральною витяжкою - мобільний і ефективний спосіб дотримуватися гігієни рук та робочих поверхонь в невеликих приміщеннях. Відмінний варіант для кухонь, обідніх зон або барних стійок.
Полистовой відбір сприяє скороченню витрат протирального матеріалу. Зручний і безконтактний, він також знижує ризик перехресного зараження.
Може бути закріплений на стіні (кріплення входять в комплектацію).
Диспенсер виконаний в стильному дизайні. Його можна мити в посудомийній машині
Клас: Професійні
Управління: Механічне
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри, мм: 239х185х263
Вага, кг: 0.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.4 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Поверхня | Матова |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.3 см |
| Глибина | 23.9 см |
| Ширина | 23.9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 686,02 ₴

