Диспенсер Tork PeakServe® новий стандарт паперових рушників для туалетів з високою прохідністю. Tork PeakServe® - унікальна система листових рушників з безперервною подачею. Рушники м'яко подаються одне за іншим, пачка за пачкою. Найвища ємність диспенсера на ринку гарантує, що ваші гості ніколи не залишаться без рушників. Спресовані пачки майже в 2 рази нижче, ніж стандартні пачки листових рушників. Це дозволяє економити місце на складі і в візку клінера.
Найбільша ємність на ринку
Диспенсер вміщує на 250% рушників більше - тепер вони не закінчаться в самий невідповідний момент
М'яка подача рушників Рушники подаються одне за іншим, пачка за пачкою
Можливість дозаправить в будь-який момент
Швидкість висушування рук всього 3 секунди
Клас: Професійні
Управління: Механічне
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Розміри, мм: 730х370х101
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 4.1 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Поверхня | Глянцева |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 10.1 см |
| Ширина | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190,60 ₴

