Диспенсер для листового туалетного паперу Tork серії Elevation - це компактний диспенсер для туалетних кімнат з низькою або середньою прохідністю. Гігієнічний полистовой відбір. Диспенсери Tork серії Elevation - це унікальне поєднання дизайну і функціональності, кращі в своєму класі диспенсери на кожен день.
В диспенсері є відмітка максимального рівня для контролю заповнення
Вміщує 2,5 пачки туалетного паперу Папір можна поповнити в будь-який час
Клас: Професійні
Управління: Механічне
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Розміри, мм: 218х323х116
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.1 см |
| Ширина | 15.9 см |
| Загальне | |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Тип диспенсера | Професійний |
| Спосіб відкривання замка | Ключем |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип керування | Механічне |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Поверхня | Глянсова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 12.8 см |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 325,87 ₴

