Трирівневий візок на колесах.
Є незамінним інструментом на автомодійних станціях і дітейлінг студіях. Візок для інструментів не тільки підвищує зручність роботи, але й показність.
Трирівневий дизайн і великий розмір полиць дає змогу зручно зберігати інструменти. Кожна полиця має по 4 отвори для фіксації полірувальних паст та інших ємностей. Має по ручці на кожній зі сторін і колеса з кутом поверту в 360 градусів, що неабияк підвищує зручність транспортування.
Візок виготовлений із пластику та не схильний до процесу іржавіння. Габаритні розміри: 66 см x 33 см x 77 см.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | MaxShine |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір фасаду | Чорний |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Додаткові характеристики | |
| Полиця | 3 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 767,85 ₴

