-7%

Диспенсер для мила-піни TORK Elevation білий
1 836,38 ₴
1 707,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 561500
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор для мила-піни Tork 561500 білий відрізняється міцною конструкцією і високим рівнем економії. Дозатор можна розміщувати в туалетах будь - які розміри та розміри проходів.
Дозатор для мила-піни Tork 561500 білий зроблений з ударопрочного пластику, що значно підвищує термін його експлуатації. Щоб натиснути кнопку дисенсера, вам не потрібно докладати особливих зусиль, щоб змінити цю модель в установах для дітей.
Просте устаткування значно спрощує заміну матеріалу, а велике оглядове віконце з прозорого пластику робить контроль за рівнем споживання максимально комфортним. Надійний замок, що знаходиться у верхній частині, захищає від зламаного або випадкового відкриття розчавлювача.
Ця модель роздавця для мила-піни Tork 561500 зацікавлює тих, хто хоче не тільки скоротити витрати на витратні матеріали, але й знизити кількість часу, необхідний персоналу для обслуговування гігієнічних кімнат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Призначення диспенсера | Для мила-піни |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Вага | 0.36 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28.6 см |
| Ширина | 11.3 см |
| Глибина | 10.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 707,84 ₴
