-7%

Испенсер для рушників H1 у рулонах TORK Matic
7 568,42 ₴
7 038,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 551000
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диспенсер Tork Matic для рушників у рулонах серії Elevation — економна система для туалетних кімнат з високою проходимістю. Диссенери Tork Elevation мають функціональний сучасний дизайн, який надовго залишає у відвідувачів приємне враження.
Найбільш компактний диспенсер для рушниць.
Кольоровий індикатор використання рулону: найзручніший контроль на наявність рушників.
Фіксована довжина рушника - 25 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.1 кг |
| Виробник | Tork |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Швеція |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Поверхня | Глянцева |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37.2 см |
| Ширина | 33.7 см |
| Глибина | 20.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 038,63 ₴
