-7%

Диспенсер для листового туалетного паперу T6 TORK Elevation
2 409,06 ₴
2 240,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: 557500
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інноваційна система з автоматичною заміною рулону в дисенсері. Підходить для туалетних кімнат з високою проходимістю. Компактний розмір при великій місткості дозволяє скоротити обслуговування в 7 разів! Вміщує два рулони туалетного паперу, запасний рулон завжди залишається в наявності. Ємність диспенсера - до 270 м паперу, що замінює 4-5 стандартних рулону. Диссенери серії Tork Elevation є унікальним поєднанням дизайну та функціональності, кращі у своєму класі дипенсори на кожен день.
Диспенсер можна доставити після першого рулона, таким чином, запасний рулон завжди залишається в наявності
Після використання перший рулон автоматично замінюється наступним без вашої участі
Велике напівпрозоре віконце дозволяє швидко перевірити потребу дозаправки дисенсера
Кожен рулон паперу повністю використовується, а порожні втулки залишаються всередині диспенсера. І жодного сміття на підлозі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.1 см |
| Ширина | 15.9 см |
| Глибина | 14 см |
| Загальне | |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Тип диспенсера | Професійний |
| Спосіб відкривання замка | Ключем |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип керування | Механічне |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Поверхня | Глянсова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 240,42 ₴
