-7%

Міні-диспенсер для рушників H3 TORK Singlefold
1 897,17 ₴
1 764,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: 553100
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний класичний диспенсер для туалетних кімнат з середньою проходимістю. Призначено для використання паперових полотенців, складених зигзагом. Диссенери серії Tork Elevation є унікальним поєднанням дизайну та функціональності, кращі у своєму класі дипенсори на кожен день.
Ультратонічний диспенсер забезпечує поштучний відбір рушника
Велике вікно збільшення дозволяє контролювати наявність рушників
Диспенсер можна доправити в будь-який час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Вага | 0.46 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29.1 см |
| Ширина | 33.2 см |
| Глибина | 13.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764,37 ₴



