-7%

Електронний диспенсер для аерозольного освіжувача повітря TORK
6 337,77 ₴
5 894,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 256055
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диспенсер для аерозольного освіжувача повітря Tork підходить до лінійки Tork Image Design і відмінно вписується в будь-який інтер'єр. Він пропрацював до дрібниць, дуже пральний і простий у обслуговуванні. Працює тільки з освіжувачами Tork. У асортименті три аромати на вибір, а також нейтралізатор запахів.
Один диспенсер може обслуговувати приміщення площею до 20 кв. м.
Ефективний мікророзпилення забезпечує свіжість у приміщенні до 90 днів.
Програмовані режими роботи: вибір 8, 12, 16 і 24-годинний режим 5-7 днів на тиждень на 30, 60 або 90 днів.
Звуковий індикатор наповнення аерозоля і заряду акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.3 кг |
| Колір | Сірий |
| Призначення диспенсера | Для освіжувача повітря |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Поверхня | Глянцева |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16.8 см |
| Глибина | 6 см |
| Ширина | 8.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 894,12 ₴
