-7%

Сенсорний дипенсер мила-пени TORK Elevation білий 1 л
7 300,75 ₴
6 789,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 561600
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диспенсер для мила-піни Tork з сенсором IntuitionTM серії Elevation Design дасть вашим гостям неповторне відчуття комфорту. Можна використовувати різні засоби догляду за шкірою у герметичних картрах. Безконтактна подавання мила захищає від поширення бактерій. Диссенери серії Tork Elevation є унікальним поєднанням дизайну та функціональності; найкращі у своєму класі дисенсери на кожен день.
Прост у обслуговуванні: світлодіодний вказівник рівня сигналізує про потребу в перезаправці
Заправка змінного картриджа займає лише декілька секунд
Диспенсер працює на 4 (чотирих) алкалінових батарейках типу C (LR14) відомого бренду. Алкалінові батарейки оптимально підходять для потужних приладів/моторів/іграшок.
Перевірте дату закінчення строку дії батарейки і завжди встановлюйте одночасно 4 (чотири) батарейки.
Якщо в диспенсер не завантажуються рушники більше тижня, батарейки слід видобути, щоб збільшити ресурс світлодіодичної лампи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.8 см |
| Глибина | 13 см |
| Ширина | 11.3 см |
| Загальне | |
| Призначення диспенсера | Для мыла-пены |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 789,70 ₴
