-7%

Диспенсер для рушників M1 TORK Elevation з центральною витяжкою
3 026,52 ₴
2 814,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 558000
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диспенсер Tork Міні з центральною витяжкою - компактне і універсальне вирішення, якщо потрібно і прання рук, і обробка поверхонь. Ідеальний для місць з обмеженою площею. Дизайнери серії Elevation мають функціональний і сучасний дизайн.
Відбір аркушів однією рукою гарантує простоту у використанні
Ризик перехресного зараження нижче, тому що користувачі стосуються тільки аркуша, який використовують
Гігієнічне рішення завдяки зручності в очистці
Універсальний запірний механізм попереджає несанкціоноване використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.7 кг |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Поверхня | Глянцева |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32.1 см |
| Глибина | 16.5 см |
| Ширина | 17.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 814,66 ₴
