-7%

Папір для протирання Tork плюс 1500 листів
3 893,59 ₴/рулон
3 621,03 ₴/рулон
- Готово до відправки
- Код: 130050
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протировий папір Tork плюс 130050
Універсальний папір ідеально підходить для всмоктування розлитої рідини та витирання рук. Папір якості QuickDry має вищий рівень всотування і краще зберігає міцність у вологому стані, ніж звичайний папір.
Суперпрості/ освіжувача якості QuickDry
Для універсального використання використовують більшість поверхонь.
Ідеальна для вологого прибирання
Підходить для витирання рук
Можливі контакти з продуктами харчування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Колір | Синій |
| Матеріал основи | Макулатура і целюлоза |
| Тиснення | Ні |
| Кількість метрів в рулоні | 500 м |
| Тип паперових рушників | Рулонні на гільзі |
| Діаметр гільзи | 7.1 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 39 мм |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 1500 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Загальне | |
| Довжина аркуша | 34 мм |
| Ширина листа | 36.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 621,03 ₴/рулон
