-7%

Папір для протирання TORK Universal білий двошаровий 264 м 25.5х33 см 800 листів
981,39 ₴/рулон
912,69 ₴/рулон
- Готово до відправки
- Код: 509253
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двошаровий папір Tork ідеально підходить для протирання поверхонь і рук, а також для прибирання приміщень, в яких вартість ефективної роботи має першочергове значення. Папір сумісний з напольними та настінними дисенсерами Tork, система W1, а також з диспенсерами з центральною витяжкою Tork, система W2.
Великий рулон триває довго, що дозволяє економити час на перезаправці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Колір | Білий |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Тиснення | Ні |
| Кількість метрів в рулоні | 264 м |
| Тип паперових рушників | Рулонні на гільзі |
| Діаметр гільзи | 75 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 260 мм |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 800 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Загальне | |
| Довжина аркуша | 33 мм |
| Ширина листа | 25.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912,69 ₴/рулон
