-7%

Рулонні рушники TORK міні з центральною витяжкою двошарові 215 листів
294,33 ₴/рулон
273,73 ₴/рулон
- Готово до відправки
- Код: 101221
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двошаровий універсальний папір Tork Плюс ідеально підходить для видалення рідини і прання рук. Матеріал з дисенсерами Tork з центральною витяжкою, це компактне універсальне рішення для промислових приміщень, де потрібно протерти руки та поверхні.
М’яка і міцна, що чудово всмоктує папір для ефективнішої проточки поверхонь з мінімальним об’ємом відходів.
Відбір листів однією рукою гарантує простоту в користуванні.
Функція необмеженого подавальника дозволяє відбирати потрібну кількість матеріалу для роботи.
Індикатор витрат допомагає планувати час заміни рулонів, щоб уникнути браку паперу і скарг гостей.
Ручка Tork Easy HandlingTM E-handle дозволяє персоналу, зайнятому прибирання, без особливих зусиль переносити рулони паперу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Довжина листа | 35 мм |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 214 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Колір | Білий |
| Ширина листа | 21.5 мм |
| Загальне | |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Тиснення | True |
| Зовнішній діаметр рулону | 14 мм |
| Кількість метрів у рулоні | 75 м |
| Тип паперових рушників | Рулонні з центральною витяжкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273,73 ₴/рулон
