-7%

Рулонні рушники TORK Максі з центральною витяжкою двошарові 370 листів
562,37 ₴/рулон
523 ₴/рулон
- Готово до відправки
- Код: 130044
+380 (97) 195-11-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний папір ідеально підходить для всмоктування розлитої рідини та витирання рук. Папір якості QuickDry має вищий рівень всотування і краще зберігає міцність у вологому стані, ніж звичайний папір.
Суперпрості/ освіжувача якості QuickDry.
Для універсального використання використовують більшість поверхонь.
Ідеальна для вологого прибирання.
Підходить для витирання рук.
Ручка Tork Easy HandlingTM E-handle дозволяє персоналу, зайнятому прибирання, без особливих зусиль переносити рулони паперу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Довжина листа | 34 мм |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 368 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Колір | Білий |
| Ширина листа | 23.5 мм |
| Загальне | |
| Матеріал основи | Макулатура та целюлоза |
| Тиснення | True |
| Діаметр гільзи | 7.1 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 19 мм |
| Кількість метрів у рулоні | 125 м |
| Тип паперових рушників | Рулонні з центральною витяжкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴/рулон
